Сорт сої УСТЯ

Виведено методом багаторазового індивідуального добору з гібриду від схрещування сортів Білосніжка та Жемчужна. Належить до маньчжурського підвиду, апробаційної групи сордіда.

Висота рослин 70-75 см. Висота прикріплення нижніх бобів 10-13 см. Стебло темно-коричневе з рудим опушенням. Насіння овальне, жовте, рубчик коричневий, середній, овальний. Маса 1000 насінин 155-160 г. В насінні міститься 41-42 % протеїну і 19-20 % жиру.

Скоростиглий сорт в умовах Київської області достигає за 102-104 днів. Стійкий до ураження найбільш поширеними хворобами, а також до понижених температур в період цвітіння та плодоутворення.

Сорт рекомендується для вирощування в лісостепових районах України в основних посівах. Завдяки скоростиглості може використовуватись як попередник для озимих культур.

Високі врожаї (30-35 ц/га) може забезпечити при широкорядному і рядковому способах сівби при нормах висіву 700-750 тис. схожих насінин на га як за оптимальних строків сівби (початок травня), так і більш пізніх, при умові застосування ефективних гербіцидів та дотримання інших рекомендованих агротехнічних прийомів.

Сертификаты

   

Смотреть все cертификаты

Репродуцент

читать подробнее

ТОВ «Рапсодия»