Сорт сої ВОРСКЛА

Сорт виведено методом індивідуального добору з гібридної популяції Л. 364 / Чернятка. Висота рослин 80-85 см. Стебло з прямим закінченням, з сірим опушенням. Суцвіття багатоквіткова китиця, на квітконосі 14-18 світло-фіолетових квіток. Боби грубоволокнисті, опушені, з 2-3 насінинами. 

Належить до маньчжурського підвиду, апробаційної групи glauca. Висота прикріплення нижніх бобів 10-12 см. Насіння овальне, жовте, рубчик жовтий, середній, з овальним з вічком. Маса 1000 насінин 155-160 г. В насінні міститься 41-42 % протеїну і 20-21 % жиру.  

Скоростиглий сорт в умовах Київської області достигає за 100-105 днів. Стійкий до ураження найбільш поширеними хворобами, а також до понижених температур в період цвітіння та плодоутворення.

Сорт рекомендується для вирощування в лісостепових та поліських районах України в основних посівах.

Завдяки скоростиглості може використовуватись як попередник для озимих культур.

Високі врожаї (30ц/га) може забезпечити при широкорядному і рядковому способах сівби при нормах висіву 700-750 тис. схожих насінин на га, як за оптимальних строків сівби (початок травня), так і більш пізніх, при умові застосування ефективних гербіцидів та дотримання інших рекомендованих агротехнічних прийомів.

Сертификаты

   

Смотреть все cертификаты

Репродуцент

читать подробнее

ТОВ «Рапсодия»